Deception یک بازی نقش آفرینی زیبا و خلاقانه است که توسط استودیو تکمو برای اولین بار در سال ۱۹۹۶ عرضه شد. این بازی در انحصاری سونی بود و توانست موفقیت زیادی را به دست بیاورد ولی در سال ۲۰۰۸ به دلیل مشکلات مالی نتوانست خوب ظاهر شود و برای مدتی عرضه نشد تا اینکه نسخه چهارم بازی نیز برای PS3 و Vita عرضه شد. در این بازی شما می توانید در نقش های ۴ شخصیت  قرار گرفته و تجربه متفواتی را رقم بزنید. همچنین انیمه ای از روی همین بازی ساخته شده و در مراحل اکران خود قرار دارد. این بازی کمبو های بسیاری داشته و مکان اپگریت کردن آن به صورت آنلاین وجود دارد و تنوع باس فایت ها در این بازی مثال زدنی است. همچنین تهیه کننده این بازی Keisuke Kikuchi می باشد. کسی که با خلق بازی Fatal Frame ترسی نو در صنعت گیم تزریق کرد. این بازی نیز درست مانند Devil’s Deception، یک عنوان استراتژی را برای گیمرها به ارمغان خواهد آورد و همچنین استفاده از تله ها و تمرکز برای شکست دادن دشمنان نقش مهمی در بازی دارد.

Deception IV Blood Ties PS3-ACCiDENT

 

Deception IV Blood Ties ps3 cover دانلود بازی Deception IV Blood Ties برای PS3

 

تصاویری از محیط بازی:

Deception IV Blood Ties screenshots 01 small دانلود بازی Deception IV Blood Ties برای PS3 Deception IV Blood Ties screenshots 02 small دانلود بازی Deception IV Blood Ties برای PS3

Deception IV Blood Ties screenshots 03 small دانلود بازی Deception IV Blood Ties برای PS3 Deception IV Blood Ties screenshots 04 small دانلود بازی Deception IV Blood Ties برای PS3

 

نکات اصلی و کلیدی در اجرای بازی های کنسول PS3 :

1) تمامی بازی ها ، تست شده بوسیله آخرین نسخه نرم افزار MultiMan می باشند. 

۲) تمامی بازی های قرار گرفته بر روی وبسایت قابلیت اجرا در سیستم های هک شده PS3 را دارا می باشند. تنها کافی است که طبق توضیحات نصب هر بازی ، به نصب بازی در کنسول خود بپردازید و مشکلی از قبیل سالم نبودن فایل های پچ  و یا خراب بودن EBOOT نزدیک به صفر می باشد.

۳) برای آموزش هک کردن PS3 خود می توانید به فروم های تخصصی در این زمینه مراجعه نمایید و در صورت بروز مشکل در بخش نظرات وبسایت ، مشکل خود را نوشته تا حد امکان به برطرف سازی آن پرداخته شود.

۴) نسخه پیشنهادی برای اجرای تمامی بازی ها ، نسخه CFW 4.53 می باشد و سایر نسخه ها مورد تایید وبسایت دانلودها نمی باشند.

 

caution دانلود بازی Deception IV Blood Ties برای PS3 توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

download دانلود بازی Deception IV Blood Ties برای PS3 دانلود به صورت پارت های ۱گیگابایتی:

دانلود پارت ۱ :     Direct Link

دانلود پارت ۲ :     Direct Link

دانلود پارت ۳ :     Direct Link